Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rázkódhat a kormány...

Miért rázkódhat a kormány 120-130 felett?

Figyelt kérdés

Régi Opelről van szó. Autópálya tempót elérve rázkódni kezd a kormány, nem vészesen, de elég zavaróan, főleg annak tudatában,h eddig nem csinálta. Futómű felújítás és beállítás nagyjabol fél éve történt. Gumisnál voltam vele lecserélni a téli gumit, de végül nem rakta fel a nyárit, mert az egyik nagyon el volt kopva, úgyhogy maradt fent a téli gumi, mert másnap el kellett utaznom külföldre, itt nem is nagyon járok a kocsival, de eléggé zavar,h nagyjából mióta a gumisnál voltam azóta nagyobb sebességnél ráz a kormány. Centírozva nem volt csak mikor felkerült rá a téli, amikor levette a télit és a nyári gumi lattán nem tette fel azt, hanem visszarakta a télit akkor nem volt már. Kellett volna? Egy másik probléma,h a bal első kerék eléggé durván szál. Nagyjaból hetente fújnom kell. Ez a kettő összefügghet? A bal első a nyárival is szált, gondolom inkabb ott a felnivel lesz gond, bár nem ennyire durván. A kerék leengedős dolgot meg lehet oldani a defektre való sprayel?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. máj. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen ezt a centirozás hiánya okozza.
2016. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugorj be gumishoz.
2016. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy így olvasom az írásodat, elég ótvar állapotban lehetnek már azok a gumik. Lehet a gumi szálszakadt pl és attól is rázhat. De lehet simán a centír is. Minden gumiátszereléskor kell centírozni is. Sőt, ha ráz, közvetlenül utána is. Én most vettem új gumikat (szintén Opelre). Trmészetesen centírozták, de már aznap az első autópályás úton ugyan így rázott. Visszavittem, ellenőrizték és el volt mászva. Állítólag a gumi még helyezkedett. Centírozták még egyszer garanciában és most nem ráz.
2016. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már viszem is a gumishoz, nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak.
2016. máj. 24. 11:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam ma a gumisnál, igaz nem volt tul olcsó, de eltűnt a rázkódás, remélem a gumi sem ereszt le olyan gyorsan. Mégegyszer köszönöm, ment a zöld kéz.
2016. máj. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!