Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 2. 0 gt (138 le)...

Peugeot 206 2. 0 gt (138 le) és Renault clio 2. 0 16v sport (170le) mi a véleményetek, átlagfelhasználásra?

Figyelt kérdés

Első saját autómat készülöm megvenni,és ez a kettő amit akarok venni,1 évig egy citroen xsara 90 le-t vezettem,de egyrészt nem is volt túlélvezetes másrészt ,most kellene az autópályázás miatt több erő is,és ez a két típus tetszik.

Cirka 900e ft-om lenne rá.


2016. máj. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor dízelt vegyél ha pálya.
2016. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Clio komolyabb, de én inkább pözsót vennék, rc-t 180 lóeröset
2016. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha élményt akarsz, akkor Clio RS. Nekem is az van, minden nap használom. Megbízható, városban is jó, el lehet vele messzebbre is utazni. Nem hangos ha gyári kipufogó van rajta, de 200 felett már nem kellemes vele menni, ott már nagyon pörög, és zavaró a hangja. 7-8 litert fogyaszt átlagban.
2016. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!