Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autósiskola...

Melyik a legjobb autósiskola Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem a marketing alapján szeretnék választani, inkább a ti tapasztalataitok, ajánlásaitok alapján.

Köszönöm előre is a segítséget!



2016. máj. 26. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az lesz a elgjobb ahol letette a jogsit. :D
2016. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó a kérdés...

Elméletet mindenképpen online tanulj (edukresz tananyagnak hívják). Az iskolád beírat rá és nem kell tantermi tanfolyamokra bejárni, otthon tudod elvégezni.Így csak vizsgázni kell elmenned és ez ezért is jó mert a hatósági vizsgán is használt kérdéseket is megkapod mellé így a kresz vizsgát így tudod e legjobban letenni... Ezt az edukresz tananyagot a legtöbb autósiskolánál meg tudod venni, de ezen a honlapon is sok infót találsz. Gyakorlat hát...érdemes megkérdezni az iskolát mennyit kell várni gyakorlati oktatóra a kresz vizsga után, mert sok iskolánál hosszú a várólista...illetve nem szabad bedőlni a marketingnek ahogy mondod...pl túl olcsó gyakorlati óradíj (B kat esetén ) kb 3500 alatt gyanús, hogy vmi trükk van... pl csomó pótórát vetetnek... ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem mindig a legolcsóbb a legjobb...

2016. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a likedrive-nál tanultam majdnem minden nap tudtam vezetni és 3000 volt az óra nem volt semmi átbaszás
2016. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Csináltak egy kutatást (Forbes magazinban volt) A Likedrive lett az első ... megnézheted a jogsitnekem.hu oldalon az eredményeket.
2017. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
A likedrivehoz NE menj! Igenis mindegyik oktató egy lehúzós r.hadék. Arra mennek rá, hogy minél több pénzt kihúzzanak belőled! Az Atiról jókat hallottam
2018. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy a likderive az első, ha a kartonra nem írják be, hogy hány órát vezettél addig. Így nő a statisztikájuk. Valójában levezettél 65órát de a kartonon csak 40 van kb.. így persze, hogy ők lesznek az elsők.


23/F

2018. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló, valamit benéztél... Nem tudom, honnan szeded ezt, nincs benne semmi logika. A Likedrive-nál nem hiszem, hogy megéri az oktatónak, hogy pótórákat vetessen a tanulóval. A pótóra ugyanis olcsóbb nálunk, mint a kötelező óra. Tehát saját magát szivatná az likedrive, ha pótórát oktatna a régi tanulónak, ahelyett, hogy új tanulót venne fel.
2018. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!