Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BAC Mono, Ariel Atom, KTM...

BAC Mono, Ariel Atom, KTM X-Bow, Radical RXC és hasonló járművek forgalomba helyezhetőek, használhatóak hivatalosan, teljesen legálisan Magyarországon közúton?

Figyelt kérdés

Nem a "van az a pénz hogy átengedik" megoldások érdekelnek, hanem a legális út.

Külföldön sok országban legálisak, de ahogy a sportquadokat se lehet "törvényesen" papírozni nálunk, míg máshol igen, azon gondolkoztam, ennek is lehetnek-e buktatói?

Tudom, mennyibe kerülnek, mennyi a fenntartás stb, most csak az érdekel, hogy lehetséges lenne-e?

Gugli nem volt a barátom, erre vonatkozó törvényeket is keresgéltem de semmi konkrétumot nem sikerült leszűrni belőle.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. máj. 26. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
BAC Mono például BP-en volt érintett balesetben... forgalomban...
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont akkor olyan pletykak is keringtek, hogy nem volt rendszamos, szoval ezzel még nem sokkal vagyok elorebb
2016. máj. 27. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!