Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 1,6 diesel magától...

Mazda 3 1,6 diesel magától lefullad. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

A segítségeteket és véleményeteket szeretném kérni a következőben: Mazda 3 1,6 diesel 2005-ös autóm a következőket kezdte el "műveli" az elmúlt pár napban. Indulás elsőre sikerül , motornak nincs semmilyen kellemetlen zavaró mellékhangja. Második fokozat kapcsolása után a motor - rángatás nélkül- magától lefullad. Megesett már egyes fokozat után is... Azonnal ráindítózva nem indul. Műszerfalon semmilyen piktogram nem jelez hibát.. Kulcsot kivéve majd ismét behelyezve elindul. De volt rá már példa, hogy ekkor sem , ekkor pár percet várva majd ismét próbálkozva elsőre sikerül. Volt már valakinek hasonló problémája?


Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 7. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul csak alapjárat közeléből áll le, ha emelve van a fordulatszám akkor már nem?
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősöm Mazda 6 típusú autója ugyanezt csinálta. Rendes beindult, mentem vele pár métert, megálltam a lámpánál, majd lefulladt. Körforgalomban behajtásnál lassítottam, begurultam, gázadásnál pedig a körforgalom közepén megállt.

Pontosan már nem emlékszem mi volt a hiba, 2 éve volt, de vagy porlasztó vagy adagoló volt, és nem volt neki olcsó.

2016. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam emelt fordulaton is, de válogatja.. néha lefullad néha nem...
2016. máj. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!