Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A következő BMWhez mit szóltok...

A következő BMWhez mit szóltok? www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320d_magyar. Xenon. Digitklima_szervi-10197209 Új kuplung, új turbó számlákkal szervizből igazolva. Nagyon egybevan úgy tűnik. Mire érdemes még odafigyelni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
El kell menni és meg kell nézni. Szép képeket bárki tud készíteni. Ennyit mondhatok, komoly szakmai múlttal a hátam mögött.
2016. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
404 - A keresett oldal nem található
2016. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
2016. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És komolya szakmai múlttal mire érdemes még odafigyelni miután a kuplung és turbó újra lett kicserélve nem pedig felújitva?Esetleg a közelben is laksz?
2016. máj. 27. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átbaxósnak tűnik. A nepper minden ügyfélcsalogató dolgot odaírt és beXelt. Kamu az egész. Még azt írja új kuplung és új turbó. Eladás előtt ki költene félmilliós nagyszervizre? Biztos nem is eredeti magyarországi vásárlás hanem németből hozott autó szokásos óra visszatekeréssel és kamu szervizkönyvvel. Egy őszinte hirdetés nem így néz ki. Egy normális használtautó nem murvás neppernél köt ki.
2016. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nézd! 210.000 Km alatt nem megy ki a turbó, csak ha nagyon rossz tulaja volt. Ez esetben két dolog lehetséges, vagy nem 210.000 km van benne, tehát vissza van tekerve, vagy nagyon-nagyon rosszul használták. Hölgy tulaj nem fog ilyen kerekeket tenni az autóra. Valamint alvázszám alapján sem tudom leellenőrizni az autót, hiányzik az utolsó szám. Szóval ez a "nagyon egybevan" dolog megdőlni látszik. Ha mindenképpen meg akarod venni, előtte egy valóban hozzáértő emberrel nézesd meg!
2016. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Vagy az ár nem stimmel vagy a leírtak, ennyiért ilyet nemérdemes még megnézni sem. 210e kuplung+turbo??? wtf nekem 350e nél még gyári.
2016. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!