Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy sebességű motorok elől...

Nagy sebességű motorok elől lehúzódsz, ha látod közeledni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Le bizony, azért is, mert nem érdekli őket, ha szemből is jön valami, aztán el kell férjenek. Mondjuk én az autók elől is lehúzódok, ha valaki előzni akar, annyi hogy engem ritkán szoktak előzni.

Beismerem, nekem is van egy 1000res sportmotorom hobbiból, és jól esik, mikor segítenek az autósok, tudják, hogy kicsit bolondok vagyunk.

2016. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Beviz Elek ***** válasza:
64%

Igen, nem vagyok akkora kretén hogy mindenkivel megpróbáltassam betartani a szabályokat.

Ha menni akar, akkor menjen, lehúzódok és kész. Mint az #1-es válaszoló is írta, akkor is megteszem ha autós jön. Nekem nem fáj ha megelőznek, nem fáj ha szabálytalankodnak és nem fáj ha élveznek vezetni.

2016. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint honnan húzódok le hova? Országúton padkára? Lónak a faxát. Autópályán is befejezem az előzést, aztán kimegyek a külsőbe, ahogy mindig, különösen, ha kön mögöttem valaki gyorsabban. De csak az, hogy motoros, nem okoz nálam extra manőverezést - mondom ezt úgy, ohgy egyrészt én is motorozok, másrészt tudom, hogy le fogtok pontozni.
2016. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Vagyis azt kérdezed, hogy ha jön egy elmebeteg a megengedett sebességet jócskán túllépve, ön és közveszélyesen közlekedve, akkor én még segítem-e a haladását? Röviden: lófasszzt a k. anyjába és remélem, hogy csak magát öli meg a következő kanyarban, másokat nem.
2016. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Le, de nem azért mert motoros, hanem mert gyorsabb. Lehúzódok bármely gyorsabb járműnek, feltéve persze, hogy lehetőségem van rá, befejeztem már az esedékes előzést stb.
2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tomcatters ***** válasza:
44%
Persze, ha gyorsabb hagy menjen ,feltartani nem fogok senkit:)
2016. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szántóvető ***** válasza:
nem.ki tud kerülni,jól is gyorsul úgyhogy majd megoldja(főleg ha átlépi a sebességhatárt.)
2016. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőség, persze, hogy odébbmegyek..semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy feltartsam...akár motoros, akár autós..


már csak az a kérdés, hogy mit gondol a motoros, ha nem húzódom le? mert életveszélyes az út széle, vagy bármi hasonló...tehát nem durcából, hanem forgalmi okból...


engem nem zavar, ha a motoros elhúz mellettem(én is motoroztam)

2016. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy mintha egy autó jönne, elősegítem az előzést, nem tartok fel másokat.
2016. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem, szarok bele, felőlem fel is fordulhat
2016. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!