Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sofőrök, fuvarozók, szállítók,...

Sofőrök, fuvarozók, szállítók, kamionosok, területi képviselők, ti is úgy érzitek, hogy változatos, élménydús munkátok van?

Figyelt kérdés

Mikor én megyek egy nap 5-600 kilométert szinte nem is munkának hanem szórakozásnak tűnik. Ott vagyok az autópályák, városok vérkeringésében folyamatosan. Megállok kajálni valami étterembe, emberekkel beszélgetek csomó minden történik, élmény dolgozni.

Ha mást kérdezek mindig az a válasz, hogy ááá szopok a gyárban, vagy irodában ülök és facebookon lógok.

Én nem nagyon tudnék mást dolgozni.

Ti, hogy vagytok ezzel?


2016. máj. 29. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor te szerencsésnek mondhatod magad, mert azt csinálhatsz amit szeretsz. Ez a legfontosabb, hogy olyan munkát találjon az ember, amit élvezettel csinál és nem kényszerből. Habár én nem vagyok söfőr, sem szállító, sem kamionos sem pedig területi képviselő, én is megvagyok elégedve az munkámmal.
2016. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti amit csinal annak 1 napot sem kell dolgoznia.
2016. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah hát ez nagyon jó, én is valamennyire ilyen vagyok, szeretek mindenütt ott lenni, a változatosságot meg az újdonságot, emellett mindenem az autózás, a vezetés. Annyi hogy én nem fuvarozok, hanem járom a fél Európát össze-vissza tárgyalásokért és különböző egyéb dolgokért, de nagyon szeretem.
2016. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én kamionos vagyok 15 éve. Vezetni szeretek persze, hiszen azért (is) lettem sofőr, de nem ilyen egyértelmű a kép.


Hiszen itt akkor is menni kell, ha semmi kedved hozzá, nem érzed jól magad, vacak az idő, szakad a hó, a kutyát nem izgatja, mész fel Norvégiába ha épp olyan fuvart kapsz.


Amellett nem csak vezetés van, sok tökölés, várakozás, értelmetlen korlátozások, tilalmak kevés a parkoló. Este megállnál aludni, és nincs hely a parkolóban. A következőben sem. Meg a következőben, a következőben és a rákövetkezőben sem. A vezetési időket pedig be kell(ene) tartani.


Jön a nyár, ott patkolsz el a hétvégi tilalom alatt a 60 fokos fülkében - az állóklíma nem alapfelszereltség még. Szóval van stressz elég.

2016. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!