Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AFN motorcsere? Nem indul.

AFN motorcsere? Nem indul.

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban vettem egy gyönyörű állapotú 1.9 TDI AFN motorkodó, 110 lovas autót. A következőt produkálja: motor 100% füstmentes!!Az autó chipes, DTP 520 porlasztóval. Nagyon nehezen indul, melegen egyáltalán nem, csak az önindító tekertet, órákat kell várni, amíg kihűl. Adagolót cseréltünk, felújítottra, a történet ugyanaz. Amit furcsálok: nagy kartergáz, olajbeöntőnél, illetve a nívónál is erősen gőzöl. Hengerfej tömítés frissen cserélve. Motorcserét ajánlottak, esetleg valami más ötlet?

2016. máj. 30. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt: motor emellett erős, jól húz, csendes, kopogásmentes.
2016. máj. 30. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz próbára egy motorelektronikát, szerintem rossz a csipsz rajta.
2016. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szabad kérdezni mennyiért vetted és milyen évjárat?Ha nem is a chip rossz konkrétan,mivel mint írtad jól húz,de akkor is azt tudom mondani,hogy valamit az elektronikában írtak el rosszra.Előtöltés vagy valami hasonló?!
2016. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el normális műhelybe, kicsit rendbetenni.
2016. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!