Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan primera p11 144 1.6...

Nissan primera p11 144 1.6 Váltóolaj csere kérdés többi lent?

Figyelt kérdés

Hol tudom a váltó olajat le engedni illetve utántölteni ?

Pár napja fura morgó hangot hallok a váltonál menet közben üresben semmi hangaj


2016. máj. 31. 14:10
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Van a váltón 2 csavar amibe egy négyszögű cuccot kell beledugni. Olyan mintha a krovát fej nélkül kellene, csak nem 100% az a méret (de megoldható vele).


Az egyik a legalsóbb ponton van, ott engeded le. Ha nem sikerülne megnyitni, akkor ott van mellette egy érzékelő, azt kiszeded, olajat kiemgeded, majd visszarakod.

A másik csavar az kb középmagasságban lehet a hűtő felöli oldalon (tehát elöl). Addig töltsd amíg elkezd visszafolyni ezen a lyukon.

2016. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
leeresztőt könynedén lehet észiteni is, egy darab vasból meg köszörűvel.
2016. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg van a leeresztő csavar csak belevan rohadva csinálhatunk vele bár mit nem tudtuk se mi se a szerelő kicsavarni.olvastam egy forumon hogy ez nissanoknál elöfordul ködzönhetöen a mérnöki tervezésnek.viszont azt is olvastam hogy felüröl egy csavart kiszedtek és leszivták az olajat szerintetek lehetséges ?
2016. jún. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!