Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo, Saab, Honda. , családi...

Volvo, Saab, Honda. , családi minőségi nem drága autók. Melyiket mondanátok legjobbnak?

Figyelt kérdés
Ami megbízható, motorilag, biztonságilag... Nem ilyen luxus csilivili Audi 80 ezer euróért, hanem az aránylag hozzá férhető árú autók azok amikre gondolok.
2016. jún. 1. 00:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Igazából nem is csak a megbízhatóság volt a szempont, na de mindegy :D
2016. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
58%
Volvo mindenkeppen. Mindegyik jo kocsi, de ha beulsz egy volvoba nem szallsz ki tobbet.
2016. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

Aláírom a Swift tényleg megbízható, de biztonságot tekintve nem a legjobb. talán a fejed nem törik szilánkosra, max 2 darabra. Bocs ha túl életszerű voltam és morbid.


De ha már szóba került a Suzuki én az opel astránál teszem le a voksomat, tud annyit mint egy Suzuki, biztonságosabb is nála és ugyanolyan megbízható.


A volvo nagyon neves márka, ahgoy a Saab is, a Saabról azt hallottam hogy az egyik legbiztonságosabb és legelnyűhetetlenebb autó. elektronikája viszont igen könnyen képes beadni a kulcsot.

2016. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem Opel Corsa C-m van. Hogy milyen azt nem akarom pontosan meg mondani. Most kell egy két cuccot cserélni a motortérben, motorilag tökéletes (kop kop kop) :)
2016. jún. 9. 00:15
 15/21 BiTOPro97 ***** válasza:
A Opel Corsa C-t azt nagyon megcsinálta az Opel. Nem véletlenül volt annyi, ez olyan mint a legtöbb VW Polo volt régen. Amíg nem volt baj velük, vagy vitték mint a cukrot, vagy már ismerősök közt elkelt.
2016. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BiTOPro97 ***** válasza:

Volvo-nak sok korszaka volt.


Ma már a Hondát, a koruk és korszakuk miatt. Meg talán - Bár ezt nem tudom. - az új Volvo-k lehet, hogy újra jók.

2016. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 DinsdalePiranha ***** válasza:
65%
Szia! 5 éve Saab-om van, első generációs 9-3. Soha sehol nem hagyott ott, a kopó alkatrészeken kívül semmit nem kellett cserélni. A motorikus megbízhatóságot illetően: minden autó annyira jó, amennyire a korábbi gazdája/gazdái voltak, nincs általános szabály. Biztonság: szerencsére még nem kellett tesztelnem, hogy mennyire törik, de ha beülsz egy Saab-ba, érezni fogod hogy rengeteg anyag van benne (iszonyat masszív ajtó stb.) Egy Hondánál ugyanez... hát nem tudom. Volvoról semmit nem tudok, de valószínűleg nem véletlenül pörögnek el 4-500 ezer kilométereket. :)
2016. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BiTOPro97 ***** válasza:
Saab 9.3 egy tökéletesített Opel Vectra, vagy arra épülő GM autó. Egy ami vételárnál is meglátszik, azaz eladásinál végkép. Ha már öt éve használod, ne add el soha, lesz hely neki! ;)
2016. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 BiTOPro97 ***** válasza:

Totalcar teszt Saab 9.3 sport sedan

https://www.youtube.com/watch?v=ZT_1SDWbolQ

2016. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Örülök a Saab-os hozzá szólónak, egyik álmom hogy üljek egy olyan gépben :)
2016. jún. 9. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!