Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kulcs kihúzása után hűtheti...

A kulcs kihúzása után hűtheti magát a motor automatikusan?

Figyelt kérdés

Opel Astra Jm van. 1.6os, 2014es. Mivel most vettem, még nem sok közös tapasztalatunk van.

Ma reggel jöttem munkába, és mikor leparkoltam, levettem a gyújtást, kihúztam a kulcsot, zsebre vágtam, indultam a bejárathoz. De hallom, hogy a motortérből valami ventillázor féle hangot hallok. A motor áll,a kezemben a kulcs... Szóval nem felejtettem benne semmit sehol. Beültem, és ahogy betettem a fenekém, abbahagyta.

Ezt még nem hallottam tőle.

Van ötlet, ez mi volt? :D

Köszönöm szépen, hogy időt szántok rám. :)



2016. jún. 2. 04:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmi gond, a hűtőventilátor működik ilyenkor még, amíg visszahűti a vizet.
2016. jún. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem lesz hosszú életű nálad az a kocsi, ha 12 fokban úgy áll le, hogy még vissza kell hűtenie magát. Egyébként ahogy az első mondja, a hűtőventilátor megy automatán, hűti még kicsit a vizet
2016. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 hete vettem, másfél éves. Tegnap ilyet nem csinált. De ma reggel fújtam neki a szélvédőt is, a párától alig láttam ki ha kikapcsoltam...


...remélem nem lesz igazad, második, ne ijesztetess..

2016. jún. 2. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott is szokott lenni a is figyelmeztetö matrica erröl.
2016. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A mikyen matrica a hol?

... Szerintem rájöttetek, hogy nő vagyok és kezdő jogsis. :D

2016. jún. 2. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Normális.
2016. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pandas74 ***** válasza:
63%

Indulas elott,meg hideg motornal pillants bele a hutofolyadek kiegyenlitotartalyaba,es ellenorizdd a szintet...min -max jelzes kozott kell lennie4

Ha tulsagosan lefogy elofordulhat ,hogy jobbann melegszik a hutod,mivel a folyadek a huto egy reszen nem kering.Ha javitasra szorul megis ,akkor sajnos elkepzelheto a hutespanel csereje ami razos lehet.Bezzeg a jo oreg autoknal......hutoviz homersekleterzekelo ki,....uj erzekelo be (olcsoert) ,aztan goooo

2016. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pandas74 ***** válasza:
62%
Az is lehet ,hogy az autod egyszeruen imadja a feneked....es igy erte el,hogy visszaulj meg kicsit:)
2016. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A hűtővíz szintje oké, azt néztem. Meg egy hete vizsgálták át és cserélték ki / töltötték fel/ ellenőrizték le. Autóházban veettem, nem kéz alól. :) de igen, a régi kocsik tartósabbak voltak. Bár, ez a régi telefonokra, konyhaeszközökre, TVtkre, mindenre igaz sajnos.

De nagyon köszönöm a válaszokat!

Utolsó.... :D köszi, jót nevettem. :)

Mindenkinek kívánok szép estét!

2016. jún. 2. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Motortérben a hűtőn, hogy ne nyulkáljon ott az ember, emrt hméséklettől függően bármikor indulhat.
2016. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!