Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsga után motorcsere...

Mojzes Tamás kérdése:

Műszaki vizsga után motorcsere az autóban a cseréréől nincs beépítési nyilatkozatom csak számlát kaptam hozzá. Nem tudom így átiratni. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Első autó vásárlásom,a cég nyilván kamu akitől vettem,nem hajlandóak szóba állni velem.

2016. jún. 3. 11:27
1 2
 1/12 TheCruve ***** válasza:

Így kell!! :


[link]

2016. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szóval úgy vettél egy autót, hogy a benne lévő motor száma nem egyezik a forgalmiban lévő számmal? Nem tűnt fel amikor ellenőrizted fizetés előtt?

Az eredetiség vizsgálaton megbukott és nem írják a nevedre?

A motorcserés számlán szerepel a beépített motor száma?

2016. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez igy érdekes menet lesz.
2016. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nem volt velem senki aki értett volna az ilyen dolgokhoz én pedig azt hittem ha van számla a motorról akkor az elég.Eredet vizsga meg van.De valami beépítési nyilatkozatot kérnek tőlem.
2016. jún. 5. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Az eredetiség vizsgálaton ezek szerint kibukott, hogy nem egyezik a motorszám, és az ocsmányiroda kötözködik.

A számlát egy szerviz állította ki? Mert ha igen, akkor őket keresd a nyilatkozat miatt.

Ha nem szervizes, hanem pl. bontós a számla, akkor el kell menned egy számlaképes szerelőhöz, és kunyerálni tőle egy nyilatkozatot. No persze az se lesz ingyen.

2016. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A számlán Szigeti Car KFT szerepel,de nem találok hozzá semmi elérhetőséget.A számlán szerepel az új motorszám és rá van írva,hogy beszerelési garancia.Ennyi
2016. jún. 5. 14:35
 7/12 TheCruve ***** válasza:

Hát akkor menj el hozzájuk!


1085 Budapest, József körút 69.

2016. jún. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ők lesznek akik megoldják a gondodat. A cég 2015-ben alakult, nagy eséllyel csak áfáznak.


SZIGETI CAR Kft.

1085 Budapest, József körút 69.

FŐTEVÉKENYSÉG

4511 Személygépjármű-, könnyűgépjármű kereskedelem

CÉGJEGYZÉSRE JOGOSULTAK

Szigeti Tamás Gábor (an: Endrei Viktória) ügyvezető (vezető tisztségviselő) 2337 Délegyháza, Újpesti sor 22.

2016. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben,hogy elmegyek hozzájuk,de a címen nem találsz semmit,hivatalos okirat visszament a feladónak "ismeretlen helyre költözött" megjegyzéssel.
2016. jún. 7. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy csak áfáznak. De ha nem így lenne, akkor is csak kereskedésre vannak bejegyezve, neked meg egy szerelőtől kell nyilatkozat!

Érik a bírság az átiratás elmulasztásáért is...

2016. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!