Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó jó állapotban van!...

Ha az autó jó állapotban van! Magyar okmányokkal rendelkezik, nincs rajta műszaki legalább fél éve és így vettem meg akkor mi a teendő hogy a nevemen, meg műszaki legyen rajta?

Figyelt kérdés
A forgalomból sehogy sincs kivonva, csak az előző tulajnál lejárt a műszaki és leparkolt vele majd megvettem!? Mit kellene, lehetne vele varázsolni hogy lehessen használni és kb mennyi lenne???

2016. jún. 5. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akkro már biztositás sincs rajta, azt lehet visszamenöleg szépen fizetni.
2016. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
Útvonalengedélyt kell kérni és elviszed műszakira, utána mehetsz intézni az átírást, biztosítást,stb... Sok pénz, főleg ha van valami hibája ami miatt megbukik műszakin! Pluszban úgy tudom, hogy ilyen esetben csak az NKH-hoz viheted vizsgára, ott nagyon szigorúak!!!!
2016. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ebben semmi varázslás, el kell vinni műszaki vizsgára. Ott majd eldöntik, hogy valóban jó állapotban van-e, és ha megfelel, megmondják, hogy mennyi ideig használhatod.

Általában ezt szokták tenni, ha lejár a forgalmi. :)

2016. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

"Útvonalengedélyt kell kérni"


Most komolyan van olyan aki lejárt műszaki idején kér útvonal engedélyt?

2016. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
42%
Útvonalengedély nélkül nem mehetsz vele forgalomba, ha le van járva a műszaki, illetve igen, de ha megállít a rendőr, a gatyádat kifizeted!!!! Nem muszáj engedélyt kérni, viheted traileren is...
2016. jún. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!