Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Barátnőmmel mentem volna...

Barátnőmmel mentem volna szórakozni ma este, de pár órával ezelőtt csúnyán összekaptunk. Ti ezek után elmennétek vele, vagy itthon maradnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem így volt tervezve az estém, de nagyon elrontotta a hangulatom. :(
2015. dec. 31. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Menj vele, legalább van kivel !
2015. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan jó barátnők vagytok ki tudtok békülni, ha nem tudtok nem igaz barát.

Menj vele, én elmennék, lesz akivel vigyázunk egymásra.

2015. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó barátok vagyunk, nagyon ritkán van nézeteltérésünk, ha összecivakodunk valamin, akkor fél vagy egy napon belül megbeszéljük a dolgokat, bocsánatot kérünk. Itt most az a baj, hogy alig két órája történt az "ajtócsapkodás" és mindkettőnkben még élénken van meg a vita, még dühösek vagyunk és kell idő, hogy lenyugodjunk. Mindketten zakaltottak vagyunk még, csendben vagyunk egymás mellett, nem beszélgetünk, tapintható a feszültség.
2015. dec. 31. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod engedj neki inkább,ne rontsátok el ezt a napot
2015. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én így nem mennék, de te nem én vagyok, úgyhogy neked kell ezt jobban tudni.
2015. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az se mindegy, hogy min vesztetek össze..mert ha azon, hogy lenyúlta a pasid, pölö akkor én nem mennék vele sehova..de ha nem komoly a gond, akkor a szilvesztert egyedül töltöd, unatkozol, közben morogsz..másnap kibékültök, és sajnáljátok hogy egyedül kellett töltenetek azt az estét egy kis összeveszés miatt..
2015. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!