Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol csináltassak...

Budapesten hol csináltassak olcsón jogosítványt?

Figyelt kérdés
A legfontosabb az lenne, hogy olcsó legyen... Nézegettem oldalakat, de nem egészen értem, hogy mi a "végső" összeg, mármint a tanfolyamnak meg a vizsgának együtt. Tudtok ajánlani tanfolyamot? Tapasztalatok?

2016. jún. 6. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagy hiba olcsósági szempont szerint keresgélni, sőt, ahol ezzel csalogatn
2016. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Yak, ott valami gyanús, a végösszeg mindenhol hasonló, azonos óraszám esetén. B kategóriát el sem szabad addig kezdeni, amig nincs félre téve legalább 150ezer forint. Nagyon jó esetben csak 120ezer lesz, rossz esetben 200ezer fölé is mehet, de a 90-100ezres ajánlatokkal lódítanak
2016. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt lehetetlen bekalkulálni, hogy hányadikra sikerül,s zóval egy olcsónak kezdődő is elhet végül angyon drága.
2016. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és még pestre mondják hogy drága...itt vidéken 200 ezerbe úgy kerül ha nem buksz és pótórát sem veszel.
2016. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
220ezer volt kb nekem az egesz. Ha csak nem buksz meg 150alatt nem igen uszod meg ://
2017. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!