Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fényszóró atalakítás hol?

Autó fényszóró atalakítás hol?

Figyelt kérdés
Mondjatok nekem olyan céget vagy linket, ahol autó lámpa átalakítással, szereléssel foglalkoznak, Budapest, Pest megye környékén. Kitört a búra az első fényszórón és azt szeretném kicseréltetni. Nem az egész lámpát, csak a búrát. Köszönöm.

2016. jún. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első autószerelő megnézi a katalógusban, hogy mi a legkisebb darab, amit gyártanak (típus és évjárat függő is). Egy autószerelő, vagy egy autóvillamossági szakember pikk-pakk megcsinálja.

Ha gyári vagy utángyártott darab nincs, akkor nem tudsz mit csinálni teljes lámpát kell cserélni (nem lehet barkácsolni)

2016. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítom a problémát. :) 2003-as évjáratú facelift előtti, de már facelift belsős Alfa Romeo 156-ról van szó, aminek gyárilag xenonos, projektoros a lámpája. Ez a lámpa ritka mint a fehér holló. A sima, nem xenonos lámpának a búráját akarjuk rátenni. Ezért kell nekem valaki, aki ezt még tudja csinálni.
2016. jún. 6. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Első szervíz kb. Gyári burát mind cserélnek.
2016. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerviz és gyári búra. Egyébként nem fog levizsgázni. (néha van kampány, akkor a rendőr is leveszi a rendszámot illegális átalakítás miatt)
2016. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a két lámpabúra teljesen ugyanaz, a rendőr nem fog tudni különbséget tenni közte, ezért nem fog leszedni semmit.
2016. jún. 7. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb Szegeden tudok olyat, aki ilyennel foglalkozik, ő egyedi búrát is tud gyártani neked.


Viszont ha már megvan a halogénes búra, akkor simán csak puhítsd meg hőlégfúvóval a ragasztót, fejtsd le a töröttet, és új ragasztóval tedd fel az új búrát.

2016. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, időközben megtaláltam én is a szegedi céget,velük lesz csináltatva.
2016. jún. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!