Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszámtáblát ki lehet...

Rendszámtáblát ki lehet cseréltetni újra?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót és a rendszámtábla nagyon ronda ,ezért gondoltam,hogy hátha!

2016. jún. 6. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet cseréltetni. Kapsz szép, új, N-es, "uniós" rendszámot és szélvédőre ragasztható hologramos matricát, illetve új forgalmit jó sok pénzért.
2016. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát 20E szerintem kb a rendszám + forgalmi is új, közel 30E FT szerintem.
2016. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, miért ne kaphatnék ugyanazzal a jelzéssel rendszámot? Nekem J-s rendszámom van, kicsit nekem is be van nyomódva valamiért középen, de nem lehet lecserélni, mert akkor az ordítana az autóról, hogy kintről behozott visszatekert órával.
2016. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NKH
2016. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki, de semmi értelme, esztétika miatt felesleges szinte. Nekem J-s rendszámom van már "uniós" fajta, nekem is elől már eléggé le van amortizálódva, mondta is a srác akitől vettem hogy az apja párszor megnyomta elől amikor beállt ezért olyan amilyen, persze magán az autón nincs sérülés meg semmi különös. Én műszaki előtt megérdeklődtem ott hogy ez miként zajlik és mondták hogy nem egyszerű mert új forgalmi kell, amihez új műszaki kell, max akkor éri meg ha épp esedékes műszaki előtt áll. Akkor az új rendszám tábla ára meg mindennel együtt kb 30-40 ezer ft is lehet.


Én akkor mondtam hogy jó akkor felejtsük el, "jóvan az úgy".

2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!