Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia 1.3 MPI. Mért...

Skoda Felicia 1.3 MPI. Mért fullad le a motor?

Figyelt kérdés
néha mikor gyújtom lövöldöz 1x, 2x..akkor gáz adásra lassan megyen fel a fordulat ha sebességbe van.. mintha a gázpedál is kicsit nehezebben menne.. és még van úgy hogy megyek vele meghúzatom olyan 85-90 nél erőtlen nagyon lassan megy felfele a km/h aztán 100 tól meg erőre kap és megyen szépen 160 at is.. ma volt úgy is hogy kereszteződésben megálltam és nemtudtam elindulni mert majdnem ledöglött.. vissza kellett tenni üresbe túráztatni és úgy elindulni :/ néha azt is csunálja hogy hosszútávon tartom a 100 at és hiába gázolom esik le a fordulat és fullad le lassulok és éphogy tudok vele 80 at menni..

2016. jún. 7. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyit hogy gázos az autó.. csak most benzinnel járok mert a gázon cserére szorul vlmi.. gázon nemcsinált ilyeneket ment gond nélkül.. és azt kifelejtettem hogy induláskor valami koppan1es 2esbe ha beletettem a sebességet és engedem fel a kuplungot.. meg ha váltok is vissza..és 1-es 2-esbe rángat is az autó..
2016. jún. 7. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikro gázt beszerték benzines üzemhez enm ekrült be külön kapcoslo?
2016. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van rá kapcsoló átlehet váltani benzinről gázra ha úgyérted.. de most benzin üzemmódba csinálja a leírtakat.. :)
2016. jún. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!