Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó 2,5-3 millióért?

Használt autó 2,5-3 millióért?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és 2,5 max 3 milliót szánnék rá, fontos lenne hogy keveset fogyasszon (max 7-8 l / 100km) és 2010-11es évjárat legyen. Eddig Mitsubishi Lancer-t néztem kíváncsi vagyok hogy esetleg vannak-e más ötleteitek, kedves autószakértők :D

2016. jún. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagy a sajátját ajánlja valaki vagy okoskodik. Szakértőt ne itt keress. Én is csak azért vagyok itt hogy legfeljebb lebeszéljem a nagy hülyeségről az embereket.

A Mitsubishi Lancer éppen nem lenne hülyeség és szerintem jó választás. De valaki más meg be fogja írni hogy belül vagy kívül neki nem tetszik. De a lényeg úgyis az hogy neked tetsszen. Szerintem egy jó és mutatós autó.

2016. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az előttem íróval maximálisan egyetértek. Ennyi irigy, rosszindulatú, okoskodó "fotel-szakértőt", mint ami itt van, még nem láttam.

A lényeg, hogy neked mi tetszik. Mikor vettem az autómat, sokan foggal-körömmel próbáltak lebeszélni a típusról, például itt is. Mégis megvettem, mert semmi más nem tetszett, csak ez. Egyáltalán nem bántam meg. Még most, évekkel később is imádom a kocsit (lényegtelen milyen típus, szándékosan nem írom le), nem szívesen válnék meg tőle.

2016. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keress oylat ami tetszik, lehetőleg jó állapotút, ha ismert típushibái nincsenek akkor valszeg mellé nem nyulhatsz vele.
2016. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!