Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autó aminél ha...

Van olyan autó aminél ha ráengedjük hirtelent a kuplungot egyesbe alapjáratnál nem fullad le? Vagy mekkora motor kell ahhoz hogy ez kivitelezhető legyen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb dízellel meg lehet cisnálni vagy amcsi izomautokkal.
2016. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs.
2016. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vatafak ***** válasza:
az enyémben van automata gázadás elindulásnál de ha leugrasz a kuplungról akkor az is lefullad. amit te keresel az az automata váltó :)
2016. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régi MTZ.
2016. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemkell ahoz akkora motor..egy 1.9tdi sem fullad meg attól hogy leugrasz a kuplungrol.vagy egy uzemmeleg 2.5 benzin sem
2016. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ez elég bonyolult, tudni kell az alapjárati nyomatékot/teljesítményt, a váltóáttétel, kerékméret, súly is beleszól. Ezt senki nem fogja így megmondani motorméret alapján, ki kell próbálni a kocsikat és megtudod. Ha szépen finoman picit csúsztatva engeded fel akkor a legtöbb valószínű elindul, de úgy hogy leugrasz róla úgy már franc se tudja. Dízel esélyesebb hogy nem fullad le, de a mai modern környezetbarát izék amik alapjáraton szét akarják spórolni az agyukat azok lehet ugyanúgy lefulladnak. Mondjuk ez chippel javítható valószínű.

Nem mondanám hogy az amcsi izomautók nem fulladnak le, azok fordulatra vannak beállítva ,alapjáraton nagyon szr a keverékképzés, sokszor még rendes alapjárat sincs. Persze attól is függ mi számít izomautónak, egy 350 lovas gyári gép, annak van alapjárata vagy egy ezer lovas drag gép, annak nem nagyon van.

2016. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor tanultam vezetni akkor egy 1.1 benzines Toyota Yaris-al mentem ami olyan könnyen le tudott fulladni, hogy nem rángat meg semmi szinte észre se lehet venni, hogy nem jár a motor :D Amikor meg egy 2.5 dízel Ford Rangert próbáltam akkor véletlenül leléptem a kuplungról amikor 1-esbe volt és akkorát rántott az autó mielőtt lefulladt, hogy majdnem kiestem az ülésből :D
2016. júl. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!