Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büntethet rendőr akkor ha a 2...

Büntethet rendőr akkor ha a 2 első helyzetjelzőm nem ég? A többivel minden rendben van.

Figyelt kérdés

#rendőr #Volkswagen #helyzetjelő
2016. jún. 9. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Van jogsid?

A KRESz szerint kéne világítaniuk?

A többit döntsd el magad.

2016. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheCruve ***** válasza:
68%

Hát már nem kötelező az izzó készletet magadnál tartani, így mondhatod neki hogy szervizbe tartasz éppen cseréltetni szeretnéd az izzókat.


Vagy hogy amikor elindultál még égett, biztos menet közben égett ki (de hogy egyszerre mind a kettő azt lehet nem nyeli be, max a biztosítéka ment ki)


Am meg ha a tompított világít, akkor lehet észre se veszi hogy a helyzetjelző nincs rendben. De azért cseréld ki, mert így az autó műszaki állapota nem megfelelő

2016. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb kicserélni?

De tényleg? Miért könnyebb itt kérdezni és rettegni, mint 200 Ft-ból javítani?

2016. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a rendőr mindent megtehet, de ebben az esetben nem érdekli, mert mint előttem írták, szóra sem érdemes a két helyzetjelző hibája.


amúgy nem lenne szabad elindulnod a világítás ellenőrzése nélkül...mint tudod..

2016. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudom mi baja van verd szét az egészet ha Xenon akkor pedig főleg xd amúgy csak viccccc volt hát a rendőrnek nagyon nem tetszik ha nem ég
2016. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!