Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok 500....

Milyen autót ajánlanátok 500. 000-1. 000. 000 között, ami jól bírja az autópályát?

Figyelt kérdés
Sürgősen vásárolni szeretnék egy autót, a fent megadott kereteken belül, amivel gond nélkül kitudnék menni oda-vissza párszor Németországba. FONTOS HOGY KOMBI LEGYEN! Ilyen fogyasztás meg biztonság, felszereltség téma nem érdekel. Csak az a lényeg hogy 150-es tempót tudja fixen tartani, és ne robbanjak le vele valahol München kellős közepén. Max 1-2 évig használnám, munka miatt, aztán úgyis vennék jobbat, szóval nem hosszútávra kéne. Néztem én VW Passatot, Ford Focust, Opel Astrat, Peugeot 307-et is. Fogalmam sincsen hogy melyik a legjobb, nem értek túlzottan a technikai részletekhez. Nem muszáj a legdrágábbat ajánlani, ha van normális 6-700 ezerért is akkor az is jó lesz. Csak a nagy csomagtér a lényeg, szóval ezért legyen kombi. Előre is köszi a segítséget!

2016. jún. 12. 17:46
 1/10 A kérdező kommentje:
A használtautók.hu-s linkeket is nyugodtan küldhetitek!
2016. jún. 12. 17:49
 2/10 Tomcatters ***** válasza:

1.8 v 2.0 6.Generációs honda accordot ajánlom vagy 2.0 p11 primera

Ezekkel nem nagyon foghatsz mellé

2016. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Astra G Caravan 1.7 DTI
2016. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Az 1,7 dízel szerintem nagyon kevés ehhez, én hajtottam ilyet pályán. Az én tippem egy 2,0 benzines Ford Mondeo. 7-800 körül tudsz venni normális állapotút a 2000 utániakból, így még marad az átírás/szervízre is egy kicsivel több. Nagyon jó tipp volt az Accord, de úgy tudom abból drágábban mérik a jókat. A Primera is jó lehet, csak nagyon ritka belőle a kombi.
2016. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tomcatters ***** válasza:
Haaaaat igazából 1 milla körül már 6. Generacios accordot lehet venni normal allapotut,de abbol is keves a kombi
2016. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Jó az irány, VW Passat, esetleg Golf, vagy Ford Focus, Opel Astra. Én dízelt vennék, mert ha annyira akarsz haladni (150) oda már dízel kell, hogy ne egye le a gatyád, hiába nem érdekel a fogyasztás.

De ha mégis benzines is jó lenne, az előny, mert ugyanannyi pénzért benzinesből sokkal jobb állapotút kapsz, mint dízelből. Pl VW Passat 2.0 szívóbenzin, örökélet meg egy nap, és nincs mi elromoljon benne, de menni is bír úgy ahogy. Vagy 1.8-as Ford Focus is megy már rendesen, 1 milláért talán már második generációs Focust is kapsz.

2016. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valószínűleg Focus lesz belőle, mert kaptam egy elég jó, ehhez hasonló ajánlatot: [link]
2016. jún. 12. 23:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, az 1.8 TDCI is egy nagyon jól sikerült darab.
2016. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1.8 TDCI Focus tényleg egy sikeres motor.Csak arra figyelj,hogy zöld plakettes legyen,mert azt hiszem Münchenbe csak ilyennel hajthatsz be(sőt már a kéket fontolgassák,ami euró6 dízelben).Általában a belinkelt évjáratú tdci-k euro3,narancs vagy sárga plakettesek...Sok sikert és jó autózást.
2016. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. München-t csak példaképpen emlegettem, egyébként kicsit odébb megyek. Kielbe pontosabban.
2016. jún. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!