Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw tipusu járműt szeretnék...

Bmw tipusu járműt szeretnék venni kb 2 misi körül mit ajánlanátok? Lehetőleg motorikusan legyen stabil

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz? (BMW típusú jármű)

[link]

Bár ebbe két Misi nem fér bele, csak ha gyerekek.

2016. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg ilyet nem is láttam köszi :D de azert erted hogy 2 millio ra ertettem
2016. jún. 2. 08:12
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Előtte azért ezen a cikken elgondolkodnék egy picit..

[link]

2016. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Motorikusan elgyen stabi.... ez sok támpont. :D
2016. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha motorikusan stabil autót akarsz, akkor alapból nem BMW-t kéne venned.
2016. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Na jonnek is a bmw gyulolok :D tudod kerdezo ez olyan mint az iphone mindenki utalja nincs ra penz de a jot minoseget meg kell fizetni. Igen hasznaltauto olcson eleve szopogep de ha teszel hozza es jo a valasztasod az a menyorszag! En igy tettem es bizony megvan 3 eve imadom torodok meg is halalja! Olyan vezetesi elmeny amit egy opeltol soha!!! Nem fogsz kapni!!! Nem fontos hozzatenni persze csak egyel oregebb karosszeriat veszel. Lenyegtelen bmw az bmw! Ahogy minden hasznaltautonal itt is lehetnek bajok. Tehetsz bele olcsobb alkatreszeket... Faterom s merciere is aztmondtak hogy igy ugy lesz rosz igen volt baja olcso volt sok kmel. De! Mindenbol olcsot vett hozza es ennyi megy az autoja? Megy! Azzal az autoval voltunk moskvaba es elvitt vissza is hozott olcso alkatreszeken! Sok minden volt cserelve rajta! A mercivel csak annyit akartam hogy nem kell felni az olcsobb alkatreszektol. Bmw nel is ugyanez a helyzet bar en ha cserelek rajta gyarit cserelek majd de ha nem keresnek annyit amennyit en is minden lelkiismeret nelkul beleraknam az olcsobbat. Ugyanugy fog menni.
2016. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm , a válaszod igaz megkell fizetni minden esetre 318i bmw találtam 2.700.000 130.000 km rel ha ezt igy megveszem akkor mar nem marad penzem festére és új felnire és gumira !! Még tanácstalan vagyok nem tudom hogy legyen segitsetek légyszives nem akarom elsietni..
2016. jún. 2. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Iphone helyett sokan vesznek pl. Xperia Z5-öt , ami egy picit komolyabb mint az iphone. BMW helyett sokan vesznek Porsche-t vagy egy Imprezza-t , EVO-t stb. , amik valóban autók és nem csak a dísz..k.gnek való, hanem valódi tudás van mögöttük , nem csak marketing meg pofazás ;)


Kis japán 2l-es benzin motor alázza szét a 4-5 l-es überszuper járgányaidat, milyen bmw?? az játékautó hülyegyerekeknek.. olyan mint az iphone , végülis nem írtál rossz hasonlatot..


https://www.youtube.com/watch?v=QtYOo48dCTk


https://www.youtube.com/watch?v=GRvRUaWSvbM

2016. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sUDLrOgSGGc


az előző listából kimaradt még pl. a Nissan GTR , meg még egy jópár igazi autó :)

2016. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha szoval gtrt veszel 2 millaert oke! Igen alazza lerajtolja lehet! Neki megy a fanak kapufa a kocsibol nem marad semmi. Ja beleulsz? Semmi egy kenyelmetlen szarba ulsz bele! Beleulsz egy hetesbe vagy smercibe? Teljesen mas dimenzioban erzed magad! De hat igaz jatek auto hulyegyerekeknek mert bealsz a divatszidok koze! Nem utalom a japanokat! Tisztelem! Jo autokat csinalnak de ne hasonlitsuk egy nemet minoseghez! Amikor egy mazdaval egy uj modellel nem mehetsz 200 al sokaig mert tonkre vagod a motort addig egy 3 as bmwvel korbejarom az autopalyat 210 el gondnelkul. De igaz jatekauto. Nem vitazni akarok csak nem hiaba dragak a nemet premium autok! Igen lehet kifogtal egy leharcolt bmwt es szidod mikozben eletedben nem ultel egy rendesen megkimeltben nem vezetted. Jo igen most ravagod hogy igen mert ugyse derul ki de hidd el nem erdekel! Igazad van hogy draga igazad van hogy a szetstrapalt draga egy keves kmes japanhoz ez igaz! De vegyunk egy peldat veszek bmwt 200kval es egy mazdat 100 kmal a kategoria ugyanaz az ar ketszer tobb a bmwre de! 150k nal kezdodnek a bajok!! Nem egy ismerosom adta el ilyenek miatt! Ameg a bmw 300 ezerrel meg vigan fut! De amugy felesleges errol vitazni! Te ugysem fogsz meggyozni ahogy en sem teged!
2016. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!