Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopog az elsö kerék, mi lehey...

Kopog az elsö kerék, mi lehey a baj?

Figyelt kérdés
1999-es Renault Megane Classic 14. 16V. A jobb elsö kerék menet közben nagyon kopog, ha az anyós ülésen ülök, éa menet közben ki nézek, a kerékben 8-as van mint egy biciklin. Ha meg ràngatom a kereket, lötyög, ezért gondoltam arra hogy csapàgyas, de neten való böngészések alapjàn ùgy tudom, ha csapàgyas nem kopog, hanem "bùgó" szerü hangot ad a kerék. Szerelöhöz csak jövö hónapban tudjuk vinni, addig is vàrnàm a vàlaszokat, mi lehet ez, mire szàmítsunk. Màr hoszabb ideje csinàlja ezt, de mostanra fel erösödött. Müszakin 3 hónapja volt, màr akkor is csinàlta enyhén, nem tudom miért nem foglalkoztak vele. Azóta erösebb. Elöre is köszönöm az értelmes vàlaszokat!
2016. jún. 13. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos túl gyorsan mész és az őrangyalod kopog :)
2016. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is hasonló a probléma. Kiemelhetnéd a kérdést. :)
2016. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!