Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift vagy Fiat Brava?

Suzuki Swift vagy Fiat Brava?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni másodiknak.


Max. 250 ezret szánok rá.


Kinéztem egy Swiftet (1998, 1.3) és egy bravat (1996, 1.4 12v.)


Mind a kettő jó állapotban van.


Nem tudok dönteni. Seiftem már volt, tudom hogy milyen, viszont a brava nagyobb felszereltségű.


Vajon melyiket válasszam?


2016. jún. 13. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Swiftet. Inkább legyen kevesebb megbízható felszereltségem,mint több megbízhatatlan olasz elektronikai hulladék. Swift kiszolgálja az árát.
2016. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A swift felé húzok én is.

Két kisgyermeket vinnék vele, de csak néha.

Ezért a biztonságot is próbálom figyelembe venni. Ebben lehet hogy a brava erősebb, a swift pedig megbízhatóbb pl. lerobbanás szempontjábol.

Ezért nem tudok dönteni.

2016. jún. 13. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Olasz elektronikai hulladék, a komplett Bosch rendszerrel. :D Mesélj még..


Brava komolyabb autó a Swiftnél ez tény. De az 1.4-es motorral nem venném meg. Sokat eszik és rizikós a szűk olajzó furatok miatt (gyári hiba). Ezt váltotta az 1.2-es motor az, viszont tökéletes.

A kettő közül Swift az szinte megölhetetlen.

2016. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A suzukiról tudnék mesélni... ☺ Az ember el sem hinné hogy mennyire szívós.


Az ember mimdig tanul valamit!

Akkor csak megerősítettél.

2016. jún. 13. 12:53
 5/13 anonim ***** válasza:
brava sokkal biztonságosabb és masszívabb autó mint a stift.Tény,hogy többet fog enni mint a swift arra készülj.vezérműtengely meg már lehet volt is bennük cserélve,nem fiatal autók...szóval ez sem hinném hogy probléma feltétlenül.
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Mivel biztonságosabb? Elmegy róla az elektronika és lámpát nem tudsz kapcsolni? Igazi okleveles hülye aki elhiszi h csak a swift nem biztonságos... egyik vele egykorú kocsi sem nyújt nagyobb védelmet,ugyanúgy rádhajlik az is ... tizen húszonéves kocsikról beszélgetünk. Illetőleg akinek nincs sok pénze minek vesz szervizigényes szar olaszt? Mazohista
2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha van kedved olvasd el, a lényeg le van írva


[link]

2016. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát már a súlyánál fogva is erősebb a brava,nem mindegy hogy 750kg-ban vagy 1050kg ban ülünk.De tény hogy a bravaval több gond lehet mint a kis stifttel.Dehát abban ugye nincs is mi elromoljon,végtelen egyszerű,mint a faék.
2016. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
750 kg os swift nincs. Látszik a nagy szakértelmed a suzuki iránt. Mondjuk ha oldalról kapnak el és nincs oldallégzsák pont a fiátba sem köszönöd meg.
2016. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"750 kg os swift nincs" látszik akkor te vagy a nagy suzuki szakértő.... :) kicsit akkor talán nézz utána,aztán oltogass.Létezik még 745kg-os is. Amúyg meg gyakori a 780kg...ok akkor legyen kicsit több,de a brava akkor meg 1090.Nem centizgettem ki mert minden autó más.
2016. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!