Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na az a lényeg hogy haverommal...

Na az a lényeg hogy haverommal össze akarunk rakni egy rally ladát hobby célra. Kinek mi a tapasztala? Esetleg ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval nemkell nagy valamire számítani mert papírok nélkül akarjuk, és mondom hobby célra nem versenyre.1.7-es niva motorban gondolkodunk, meg nem is akarunk 300-nál többet rá költeni. De kinek mi az ajánlata? Vagy tapasztalata?

2016. jún. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: Duplakörlámpás 1.5-ösöm van. Full széria, minden fölösleges cucc kidobálva belőle. Diffi lehegesztve, biztonságérzetre 4 pontos öv bent van. Bukőcsövet nem tudok bele rakni mert szét van rohadva az egész autó :S Földútra teljesen jó. 80-90-et szoktam vele menni földúton.


Pár tipp: FB-n nézelődjetek, (Lada alkatrész bazár) elég sok papír nélküli lada szokott lenni 50-100ezer közt. Nem tudom, hogy mennyire vagytok gyakorlott vezetők, de fontoljátok meg a bukócsövet. Nekem még nem volt semmi komoly kicsúszásom vagy ilyesmi, de pár barátom amikor kiprróbálta, hát ... nem szívesen néztem amit csinálnak. Egy sima 1.7-es motorral nem mentek "sokkal" többre. Ha mondjuk a 300-at nézem keretnek, akkor a kocsi bőven megvan egy 100-ból, és lehet venni kicsit megpöckölt motort 100-ért, amivel aszfalton is nagyon jó íveket lehet menni. (amúgy szériával is tudsz gumitfüstölni pl.) Hirtelen ennyi, meg nem akarok sokat írni. Ja meg nem árt ha tudtok szerelni ... (Kuplungcsere meg ilyenek)

2016. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy kis kedv csináló, meg hogy hogy megy kb. https://www.youtube.com/playlist?list=PLk3yjwou4qTOgw344oo7W..
2016. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem értem meg miért kell zenét rakni az autós videók alá, mikor az ember pont a kocsi hangjára lenne kíváncsi...
2016. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbszőr allig lehetett hallani az autó hangját, csak az ajtók zörgését, vagy egyéb zajt. Ha valami rally-s videót nézek, én is a zene nélkülit szeretem, de ezek így jobban élvezhetőek. Meg nincs is alatta 60-as kipufogó, meg Weber aminek jó hangja lenne esetleg és hallani is lehetne.
2016. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!