Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót érdemes venni 200. 000ft körül lényeg hogy kis fogyasztása legyen swift 1.3 8v vagy dieseles astrát? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 02:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
vagy diesel fiestát, néha van egy-egy jó 200-220-ért.
2013. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Swiftet semmiképp ne, ha nem akarod, hogy a tűzoltóbácsi vágjon ki a rád tekeredett kaszniból. Amúgy dízel III-as Golf?
2013. jan. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjts. Miért akarsz ilyen trágyákba járni? Kinevetnek.
2013. jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

200-ért húzós jó swiftet találni. Aki meg a dízel 3-as Golfot írta, az nincs tisztában vele hogy mit írt. 3-as dízel Golf 200-ért? Még 300 körül is csak trágyadombok vannak...

Kérdező: Inkább nézz ennyi pénzért valami régi Fiestát, Opel Kadettet, nagyon régi Micrát. 200-ért kb. csak a 80-as évek autói játszanak.

2013. jan. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sn0wf0x ***** válasza:
Daewoo Espero.. Nagy Dög jól pakolható, extrák is vannak benne, alkatrész olcsó, értéke nulla...kiváló válságautó és kívülről még jól is néz ki :)
2013. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen jó állapotú swiftet találni ennyi pénzért. 18-20 évesek vannak ennyiért. Ha vigyáztak is rá, akkor még egy pár évig autó lesz...

Én még a 4ütemű wartburgon is elgondolkodnék (igaz, az nem a kis fogyasztásról híres).

2013. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismerősöm két éve vett egy akkor 16 éves normál állapotú 1.3-as Swiftet ugyan ennyiért.
2013. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
# 3/7 sw
2013. jan. 3. 12:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Ennyiért dízel normál állapotú II-es Golfot is nehéz kifogni, na de Golf III-at :D Meg kell azt a pénzt ahhoz duplázni.

Swift lehet hogy van ennyiért jó, de én kisebben gondolkoznék.

Renaul Clio, Citren Saxo, Peugeot 106, Peugeo 205, Ford Fiesta, Opel Corsa A, esetleg B.

Vagy kicsit nagyobb Daewo Racer, Opel Kadett, Skoda Favorit.

Az Astrát felejtsd el, ennyiért még benzinest is húzós venni. Igazából még a Swiftnek is az alja ez z árkategóri, de amiket felsorolam, azoknál is oda kell figyelni az állapotra.

2013. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
swiftre azért gondoltam mer sokan dicsérik motorikusan fogyasztása is jó tipikus jön megy kis autó 230ért már van elfogadható állapotú nem rosszabb a törés tesztje mint más hasonló méretű kisautónak de ebbe most ne menjünk bele azért vagyok tanácstalan mert mindenki mást mond szerelőt kérdeztem mit gondol rögtön rávágta suzuki olcsó alkatrész megbízhatóság jó fogyasztás stb. 200.000ért wartburgot inkább tekeredjen a nyakamra a swift :).Nem tudok többet gyűjteni egyszerűen ennyi a keret. Esetleg majd következő életemben apuci évente vesz majd nem új audit mert kikopott a bőrkárpit addig sajnos csak ennyi:)...
2013. jan. 3. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!