Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komárom - Esztergom megyében...

Komárom - Esztergom megyében melyik autós iskolánál lehet automata váltós autón tanulni?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok az ezzel járó hátrányokkal, de a családban is automata váltós autó van. Pusztán szeretnék nagyobb figyelmet fordítani a körülöttem zajló eseményekre, nem pedig a váltóval bíbelődni 10 órán keresztül. Illetve nem utolsó sorban kényelmi szempont.
2016. jún. 15. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Ilyen nincs! Autót vezetni kéziváltóssal kell megtanulni! Ez nem amerika!
2016. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen nincs? az érdekes pedig én is azon tanulok.de akko' jó tudni hogy az usához tartozom^^


ez itt nem amerika de a 21. század.az automata váltó egy kb hetvenéves találmány.


kérdésre válaszolva meg kell érdeklődni.mivel egyre nagyobb rá a kereslet így van ahol beruháznak rá.de valóban nem minden iskolában van.

2016. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszadó:

Itthon is lehet automata váltós autón tanulni, majd vizsgázni, csak akkor a vezetői engedélybe bele fog kerülni korlátozásként, hogy csak és kizárólag ilyen típusú autót vagy jogosult vezetni. Tehát kézi váltósat nem.


Második válaszadó:

Igen, a megyeszékhelyen az összes nagyobb iskolát végig kérdeztem, de sajnos ilyen lehetőséget eddig sehol nem találtam. :( Kizárólag Budapestem, illetve Pest megyében. Azért reménykedem még. :D

2016. jún. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!