Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El tudom így adni az autómat?

El tudom így adni az autómat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy el tudom-e adni a kocsimat így, vagy is az a pontos probléma, hogy megszűnt a kötelező biztosításom. Kaptam egy levelet, hogy ideiglenesen ki vonták a forgalomból, és lekell adni a rendszámom ugye, ha nem fizetem ki, be. Viszont én el szeretném adni az autómat, és el tudnám így adni? Nem vagyok benne biztos, vagy csak akkor tudom eladni, ha megkötöm újra a kötelezőt, vagy mi? Mert ha megveszik úgy is kell új kötelezőt kötnie az új tulajnak.

2016. jún. 15. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy naponta kb 400 forintjával ketyeg a fedezetlenségi díj, a biztosításod megszűnésének napja óta...?

Ezt pedig mindenképpen ki kell fizetned, kötnöd kell rá új biztosítást, azt is befizetni, majd miután eladtad, ezt jelzed a biztosítónak, és visszaadják az új biztosításod időarányos részét.

2016. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből addig nem lesz kocsi amíg meg nem fizeted visszamenőlegesen a fedezetlenségi díjat.
2016. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!