Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Alufelni illene egy...

Milyen Alufelni illene egy 2006 évjáratú B6 os Passatra? ❓❔ Bővebben lent ⬇⬇ ⬇⬇

Figyelt kérdés

Van egy fent említett Passatom grafit szürke színben gyári gyumi ès gyári lemez felni van èpp jarta nyárra szeretnèk egy alufelnit hiszen ezen az egy felnin cserèlgetem a tèli ès a nyári szettet jó lenne már meg èrdemelne külön garnitúrát

Tudom hogy pènztárca ès izlès kèrdèse a főbb dolog

De tippeket szeretnèk kb:120-170'000 Ft èrtèkbe

Kíváncsiságból jó lenne ha mutatnátok hogy ti szerintetek melyik aza felni ami a legjobban illene rá 16-17" ba gondolkodjunk de inkább 16" nem akarok a magyar utakra nagyobbakat. előre is köszönöm az èrtelmes korrekt válaszokat ! :)


2016. jún. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Piros, mint a kérdőjeled!
2016. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van az Ezüst Mondeo-mon (mk3). Meg vagyok vele elégedve. Nekem mindennel együtt 120.000-volt, szelepekkel, csavarokkal, azok is természetesen alu színűek. Minőségben ezt találtam a legjobbnak, az olcsóbb árkategóriában.

2016. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem készítesz az autóról fényképet oldalról és az internetről másolod rá a felni képeket ❓❔

Ez egy régi jó módszer a megfelelő felni megtalálására.

2016. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!