Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet csinálni egy autót...

Meg lehet csinálni egy autót olyanra hogy rallyzni és driftelni is lehessen vele? (csak utcai szinten)

Figyelt kérdés

szerintem erre egy Subaru Impreza WRX vagy WRX STI lenne a legjobb alap, de ha van más ötletetek írjátok meg :)

és mivel az Imprezaban hosszában van a motor ezért könnyen meg lehet csinálni hátsó kerekesre, de kapcsolható hátsó/összkerék hajtásra meg lehetne csinálni?

Ken Block is egy Imprezával csinálta az első Gymkhanát és azzal rallyzott. azt nemtudom hogy a 2 Impreza ugyanaz volt e vagy nem, és ha ugyanaz volt akkor mennyit építettek át rajta a rally és a gymkhana közt, de erre is kíváncsi lennék ha valaki tudja :D

és én nem olyan szinten akarom csinálni ezeket mint Ken Block, csak utcai hobby szinten. például egy üres parkólóban megyek pár kört driftelve, vagy az utakon 1-2 kanyart driftelve veszek be (mondjuk ezt majd csak akkor ha már jól megy :D) és rallyzni is csak annyira hogy lehessen gyorsan menni kavicsos vagy földutakon és ne kelljen attól félnem hogy tönkre megy a futómű (mint a mostani Civicemnél)

a Civicemmet csak földes vagy kavicsos parkolókban szoktam kézi fékkel forgatni meg föld utakon is szoktam menni csak ott nem merek gyorsan mert az az autó nem arra van kitalálva és nem akarom hogy baja legyen :D


2016. jún. 16. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tuti kami kérdés :D Van neked fölös 5 millád kocsira és itt kérdezed meg a dolgokat??? Nah mi 1 azért válaszolok!

A Drift és a gymkhana 2 külön dolog.

Ken Block kocsija összkerekes volt és az egy versenyautó ha jól emlékszem 450 lóerő fölött. Subaruval senki nem driftel, mivel inkább rally autó a hajtása miatt. Ha annyira driftelgetni akarsz vegyél egy sperr-es BMW-t és egy Ladát rallyra. A subaru átépítése elég dréga dolog

2016. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!