Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önkéntes Rendőr VS BMW-s Paraszt?

Koaxk Ábel kérdése:

Önkéntes Rendőr VS BMW-s Paraszt?

Figyelt kérdés

Én lennék az utóbbi!


A sztori annyi ma reggel mentem az M0-áson, baromira késésbe voltam ezért nyomtam neki, utolértem egy azt hiszem Corolla-t a belsőben, a külsőben kamionok mentek.


Aztán volt egy elég hosszú szakasz ahol a külső üres volt 2 kamion között.


Itt egy kicsit toltam a Corollát, mondván, hogy sietnék, láttam, hogy ez úgysem érdekli (nem villogtam le) ezért fogtam magam és kényelmesen a külsőben megelőztem, majd visszasoroltam, bőven volt helyem, nem húztam rá a kormányt vagy ilyesmi.


Erre a faxi bőszen villogtat meg tapsol, úgy felhúzott, hogy beintettem neki, hogy nem elég, hogy nem tart jobbra még játssza az agyát. Ezután még valamit villogtatott meg kalimpált igazából nem érdekelt mert mentem a dolgomra.


Bírom a kritikát, igazi paraszt BMW-s voltam, vagy jogos volt a kiakadásom és a szabálytalankodásom?



2016. jún. 17. 16:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Érdekes ezeknek a BMW-seknek sosincs órája mert mindig késésben vannak, és úgy gondolják, ezért ők folyamatosan használhatják a belső sávot, és mindenki takarodjon előlük...:D
2016. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Mind a kettő idióta.
2016. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tomcatters ***** válasza:
95%

Miért lenne parasztság ???

Ha megtudtad előzni a két kamion közt,akkor bőven lemehetett volna amég elenged .... :)

2016. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
94%
3. Ezzel csak az a baj, hogy ha besorol a két kamion közé, lelassul, utána nem bír visszasorolni a külsőbe, hogy haladjon, mert ott ugye meg jönnek nagy tempóban a belsőt folyamatosan használók. Én jártam már így.
2016. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1

Van órám, de reggel volt egy kis malőr a pajzs-al, így elbuktam 15 percet, de lényegtelen a sztori szempontjából. :)

Amúgy én csak addig vagyok a belsőben amíg indokolt, amikor nincs rá szükség jobbra tartok!


#2

Ebben is van igazság, én is és ő is szabálytalankodott!


#4

Nem lassult volna le, bőven volt hely!

Én kényelmesen előztem meg, nem baleset veszélyesen!


Mindenkinek ment a zöld kéz!

2016. jún. 17. 17:07
 6/18 dirtboy ***** válasza:
95%
én is így cselekedtem volna,ja és fiat-ot vezetek mielőtt...
2016. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel csak az a baj, hogy ha besorol a két kamion közé, lelassul, utána nem bír visszasorolni a külsőbe, hogy haladjon, "


Hát ez van, akkor ottmarad. Ezért is szoktunk pályára minél erősebb autót venni, ha lehet.

2016. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell vele foglalkozni. Én mindenki mellett el szoktam menni a külső sávba 2 másodperc várakozási idő után.

Egyszerű, nem megyek rá, megvárom míg elhalad az autók mellett, ha van hely és nem megy le, egyből index jobbra és megyek is el. Igazából én úgy állba hagyom őket, hogy nem is nagyon látom utána a visszapillantóba őket, felőlem meg mutogathat magában (minek? ő a szabálytalan)

Külsőbe egyébként nem előzhetsz, csak elhaladhatsz a másik mellett, szóval semmi szabálytalan nincs benne.

Csak egy erős autó kell hozzá, és nagyon hamar le lehet lépni mindenkit.

Mondjuk tényleg ritka, aki engem feltart, esetleg aki azt hiszi, hogy valami 2.0 dízel van alattam, de mikor megelőzöm és meglátja a dupla kipufogót, leesik neki kivel van dolga.

Aki feltart engem, az vagy nyugdíjas mamika, vagy valami őrült, aki kötekedni akar, de általában ezek kis autósok, akik a kevés lóerőt akarják kompenzálni az önkéntes rendőrösködéssel. Engem nem zavar, én tudok haladni, megelőzöm őket bárhol.

2016. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Amúgy amit a #7-es kiragadott


"Ezzel csak az a baj, hogy ha besorol a két kamion közé, lelassul, utána nem bír visszasorolni a külsőbe, hogy haladjon, "


és amit írt


"Hát ez van, akkor ottmarad. Ezért is szoktunk pályára minél erősebb autót venni, ha lehet."


Ezekben sajnos bőven van igazság mindkét szempontból, a kismotoros autós nem akar lehúzódni, mert sok idő utána újra lendületbe jönnie, a nagymotoros autós meg haladna...


Sajnos pont emiatt áll lefele az M7-es is nyáron mert 1,4-es autóval inkább nem tartok jobbra mert egy örökkévalóság újra lendületbe kerülni. :\


Mindenkinek ment a zöld kéz, véleménytől függetlenül!

Pontozzon az negatívan aki objektíven tud!

2016. jún. 17. 17:34
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha látja az okostojás, hogy te menni akarsz, akkor miért nem tud kimenni a külső sávba arra az 5 másodpercre? Szerintem nem te voltál a paraszt.

Ha én látom, hogy valaki gyorsan jön mögöttem, akkor nem kezdek el pampogni, hogy lassítson már, miért megy gyorsan, az az ő dolga. Vagy gyorsítok, hogy vissza tudjak menni a másik sávba, ha vannak mellettem, vagy csak simán lesorolok, mielőtt odaérne.

2016. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!