Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon csúszik a kuplung, mi...

Nagyon csúszik a kuplung, mi lehet a baj? Mástól is lehet ez?

Figyelt kérdés
Nissan sunny 1.4 slx, lehet hogy kuplung szerkezetet kell cserélni, az lenne kézen fekvő, de a típusról azt hallottam, hogy a főtengely csapágynál szivárgó olaj a kuplungtárcsára folyhat, emiatt ijesztő csúszás lehet, de akkor arra is szeretnék kérni megoldást, és azt is, hogy mi alapján tudom észrevenni, javítás ára is érdekel, köszönöm!

2016. jún. 17. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
árát szakembertöl vagy márka szervizben kell megkérdezd .
2016. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben, mindenképpen le kell húzni a váltót a motorról. Aztán ha ez megvan akkor egyből kiderül hogy a szimering szar vagy a kuplungtárcsa. Ha csereérett a tárcsa én tuti hogy új főtengelyszimeringet is tennék bele. Pár ezer forintos tétel. Na meg persze a kinyomócsapágyat is kicserélném.
2016. jún. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a kinyomó csapággyal nincs gond, szépen lehet nyomni és ne recseg nem ad ki semmilyen hangot
2016. jún. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!