Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150-200 ezer ft alatt csak...

150-200 ezer ft alatt csak bontószökevény autót lehet kifogni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, konkrétan csak annyi hogy keveset fogyasszon, és ne az autószerelőnél álljon állandóan. Szóval A-ból B-be elvigyen. Nem európát akarom bejárni vele, csak kb 30km-es körzetemben ide-oda.

Pár autót dióhéjban(!) felsorolok szerintetek melyik érné meg:

-Opel astra f (1994) 120000Ft

-Kia Sephia (1998) 140000Ft

-Suzuki Swift Gl (1996) 145000Ft

-Seat Toledo (1991) 110000Ft

-Toyota Corolla (1989) 120000Ft

Persze mást is írhattok ebben az árfekvésben, ha van olyan egyáltalán ami alkalmas lenne számomra, csak most jelenleg ezeken akadt fenn a szemem.



2016. jún. 18. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

200-ért istenkísértés egy dízelt bevállalni. Mondj le róla. Én az F Astrát javasolom, de benzinesben. Amikor a szerelőm megtudta, hogy olyat akarok venni, le akart beszélni. Azt mondta, megöl majd az unalom. Soha nem kell szervizbe mászkálni, soha nem kell az út szélén káromkodni, soha nem kell imádkozni, hogy vajon elindul-e, mindig csak beleülni és menni. :-))

Igaza lett. 18 évig hajtottam, 380 ezret püföltem bele. Kopó alkatrészek cseréjén kívül soha semmi bajság nem volt vele. 5 éve az egyik gyerekem hajtja, és még mindig megbízható vas.

2016. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!