Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan éri meg jobban elmenni...

Hogyan éri meg jobban elmenni Szegedről Budapestre?

Figyelt kérdés

Van egy jó állapotú régi típusú Suzuki Swiftem.


Nem vagyok már diák ezért az üzemanyag költség kb. ugyanannyi mint a jegy tömegközlekedésre.


Lehet, hogy majd el kell mennem Szegedről Budapestre, autóal egyértelmű az autópálya, de még sosem voltam pesten kocsival ezért félek... mivel menjek, kocsival, busszal vagy vonattal?


2016. jún. 18. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Autóval kényelmesebb, vonaljegyre sem kell költeni, viszont parkolás, pályadij van.

Az ottani tömegközlekedés elég bonyolult tud lenni egy vidékiek.

Tömegközlekedéssel szerintem olcsóbb.

2016. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:
100%

Helyismeret hiányában megfontolandó lehet egy útitárs, aki navigál, te pedig a forgalommal törődsz.Szegedi tapasztalattal ( ha jól gondolom ) nem lehet olyan vészes fölvenni a budapesti forgalom ritmusát.

Én a Google Térkép segítségét is igénybe szoktam venni, ha ismeretlen helyre készülök.

2016. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Google térképet én is ismerem. Jobban hajlok a kocsira csak félek tőle főleg attól, hogy egyedül kell utaznom.
2016. jún. 18. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegeden a budapestihez képest béna és lassú a közlekedés, ha csak szegedi tapasztalatod van, akkor inkább menj vonattal!
2016. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél autóval, Pesten is simán el lehet közlekedni, csak fel kell venni a ritmust.
2016. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hova mennél Bp-en belül? A városi tömegközlekedés ára ugye hozzájön a vonatjegyhez (és időben is sok lehet, ha pl Csepelre kell menned), a másik esetben meg a parkolás jöhet hozzá. A vonaton olvashatsz, lazíthatsz (ez főleg akkor érdekes ha estébe nyúlik a hazaérkezés).

Forgalom szempontjából meg nem mindegy mikor jönnél, hétvégén vagy hétköznap? Van-e GPS-ed, könnyen tájékozódsz, vagy hajlamos vagy elkavarodni?

2016. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!