Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegedről hogyan lehet eljutni...

Tóth Krisztina1111 kérdése:

Szegedről hogyan lehet eljutni az MLSZ székhelyére Budapestre?

Figyelt kérdés
Vonattal, ha részletesen le tudná valaki írni hogyan jutok el oda illetve hol kell leszállni, átszállni felszállni ... stb azt nagyon meg köszönném!
2013. ápr. 21. 19:24
 1/2 anonim válasza:

nem akarok rosszindulatú lenni, de megnézed a menetrendet + fogsz egy térképet és már meg is van. a menetrendek.hu-n azt hiszem azt is kiírja hol vannak az átszállások és hány órakor! mennyi időt kell várakoznod, hányadik vágányról megy tovább a vonat, szóval mindent.

a térképeken pedig vannak metróvonalak, villamosvonalak, amit csak akarsz. mi nem megy? mert ha van valami különleges oka, hogy nem sikerül, akkor szívesen segítek.

2013. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van különleges oka például hogy nem vagyok Pesti.. Mellesleg szerinted ha sikerült volna ott megtalálnom a kérdésemre a választ, megkérdeztem volna? Csak hogy én se legyek rosszindulatú..
2013. ápr. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!