Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legkisebb összeg,...

Melyik a legkisebb összeg, aminél még lehet kapni, kitűnő állapotú használt autót?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amit még, 10 éven át is, jól lehet használni, lehetőleg kevés alkatrészt kelljen cserélni benne és akkor se kelljen sokat költeni rá.

2016. jún. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerencsétől és autómárkától is függ. Ha szigorúan veszem az apró betűs igényt akkor 2 millió forint.
2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

180 ezerért vettem, 7 éve megvan, és semmi gondja. Meglesz a 10 év. :)


Viccet félre téve, ha hosszú távra tervezel, érdemes 6-700 ezer ft felett keresgélni, lehet, hogy inkább millió környékén. Ez abból jön, hogy feltételezem, max 10-12 év körüli kocsit keresel.

2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
31%
Ha körültekintő vagy lehet kapni egesz olcsón is, akar 200 ezer körül is
2016. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Megkímélt, első tulajos G Astrát is találni már 1 millió körül, de számtalan más típust is. Szóval szerintem ez az az összeg, amiért még sokáig szolgáló, jó autót lehet venni.
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olcsó autót keresel, 1
2016. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, az előzőt véletlen küldtem el. Szóval ha olcsó autót keresel, és 10 évig akarod használni úgy, hogy költeni sem akarsz rá, akkor ne várd, hogy 3-4 év után is kitűnő állapotú lesz. Vegyél egy normális autót (valami hibája úgyis lesz), és tartsd rendben te is, szervizeltesd rendesen, és akkor nincs probléma. Igénytelenebb típust keress (Suzuki Swift, Toyota Corolla, stb), amik alapvetően problémamentesek.
2016. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!