Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sportdob valóban káros...

A sportdob valóban káros lenne az 1. 0 3hengeres swiftemnek?

Figyelt kérdés
Egy autószerelő haver mondta, hogy kinyìrom vele a motrát a kocsinak. Igaz lenne ? Kaptam egy sportdobot és igy már fèlek felrakni. Hivatalos műbizonylatos dob, nem házi kókler.

2016. jún. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne akarj magadból bohócot csinálni! Tudod milyen vicces, amikor erőlködik egy 60 lovas kisautó nagy hanggal?
2016. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell leszólni, miért baj az ha normális mély hangja van ? Az csak javít az összképen. Szerintem nem lesz káros hatással, rá főleg ha csak dob. Mi baja lehete ?
2016. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semi baja nem lesz emel a auto hangján mert 3 henger miatt olyan wartburgos a hang
2016. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak 53 ló ennek ellenére javaslom szebb hangja lesz, nem okoz kárt.tedd fel nyugodtan, én 8 éve azzal járok és repülő olaj, féktárcsát sebv olajat szürőket 4-k szet téli nyári gumit cseréltem rajta de ki nem 2008 S swift
2016. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Minek az embernek ellenség, ha ilyen (szerelő)haverja van? ;)

Különben rakd föl nyugodtan, sok hasznos;) következménye lesz:

-hamarabb felfigyel rád a rendőr

-könnyebben megfájdulhat a fejed

-a következő vizsgán lesz mibe belekötni.

2016. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!