Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kicserélni a...

Mennyibe kerül kicserélni a gyári rádiót? És cserélhetek simán 2din-est 2din-esre?

Figyelt kérdés
tehát megvehetem bármelyik 2din-es rádiót és kicseréltethetem?

2016. jún. 23. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

1 óra munkadíjba tehát kb 3-4e ft-ba...!

És igen,de azért méreteket nézzed!

2016. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ez ennyire nem egyszerű mint amit az első írt!


A munkadíj valóban csak pár ezer forint!


DEEEE...


és itt jön a buktató, jó eséllyel kellhet szűkítőkeret vagy egyéb keret, hogy az utángyártott rádió passzoljon a gyári helyre és ne legyen ocsmány!


Ez megint egy olcsóbb sztori mert pár ezer forint.


Aztán ha Can bus-os autóról beszélünk elképzelhető, hogy kell spéci átalakító is, hogy a gyári rádió helyére be tudd kötni, ez lehet elég horror összeg.


Csak a saját példámat tudom felhozni, egy 1Din-es rádiót cseréltem, olyan autóba amiben van tolatóradar, multikormány stb... ahhoz, hogy ezekete a funkciókat ne veszítsem el, egy 50 rongyos elektronikával megspékelt kábelköteg kellett, plusz a szűkítőkeret, a rádiós és a munkadíj!


Megérte így is a hangzás miatt, de olcsónak semmiképpen nem mondanám ezt a bulit!


Aztán ha szerencséd van "fillérekből" is kijöhet!

2016. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!