Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik sportkipufo...

Szerintetek melyik sportkipufogó lenne a legjobb választás és hol lehet olcsó megbízható helyről beszerezni?

Figyelt kérdés

Yamaha dt 50/80re lenne rakva,eddig 2 dbot találtam ami jó lenne az egyik a leov ince v6 (ezt láttam többször videókon és kritikákban) a másik a doppler wr7

Szerintetek melyik kipufogót válasszam? Vagy tudtok ezeknél jobbat?



2016. jún. 24. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedit a hengerhez készítve, de csak a rezonátort. A többi része elvileg jó.
2016. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a rezonátor az pontosan hol is van és mit csinál és kinél lehetne olyat csináltatni?És a sportkipufogókat nem pont ahoz a hengerhez tervezték vagy ez hogy van?
2016. jún. 25. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

a vehető rendszerek tömegtermékek. Legyártanak 1 bizonyos eljárás és méret alapján 1 kipufogót, amitől lehet, hogy egy 50-esre rátéve nyersz x% lóerőt viszont egy 80ason meg már nem csinál semmit, vagy ugyan ez fordítva.


Az egyedi pedig csak és kizárólag ahhoz az 1 meglévő motorhoz fog passzolni, esetleg másikhoz is ha ugyan azzal a hengerrel van.


Ha gyári a motor, akkor jó ez a tömegtermék is, ha pedig tuning, akkor egyedi javasolt.

2016. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És tudod kiknél kinél lehet kipufogót csináltatni? És ez drágább mint egy tömeggyártott?(kb mennyibe kerül?)
2016. jún. 27. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Volosinovszki péter, azt hiszem. Ő petku. nála olyan 60ezer körül lehet, vagy több. De minőségi is.
2016. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beszéltem vele de nem biztos hogy megoldható a motor szállítása olyan távolságra, azt szeretném kérdezni hogyha egyewit nem tudok készíttetni akkor egy leo-vince v6 jó választás lene?
2016. júl. 5. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!