Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen 2T olajat használtok...

Ti milyen 2T olajat használtok Babetta Simson stb motorba?

Figyelt kérdés

most nem az ásványi vs szintetikus harcra vagyok kíváncsi, szimplán érdekel, hogy ki mit használ


Nekem csak Hunoil Mix 2T fordult meg a kezembe, API TC besorolású, tehát jobb mint az Arol, és még olcsóbb is


2016. jún. 25. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno a Castrol Actevo volt a legjobb (fekete dobozos) ! Nem tapadt le a kipufogóban,tökéletesen elégette a motor . Tulajdonképpen azt nyújtotta amire ki lett találva,semmi több. Nekem bevált,csak ajánlani tudom !!
2016. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gyári megkímélt jó állapotú tökmindegy vmilyen ásványi is megteszi , de ha igazán jót akarsz neki akkor repsol 2T competition
2016. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Motul full szintetikus vált be a legjobban. Igaz markáns ára van, de az eddigiek közül amit kipróbáltam a legjobb.
2016. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mannol félszintetikus (API TC, JASO FD).
2016. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most félszintetikus Agip, előtte félszintetikus Re-Cord. A Re-Cord szerintem jobb volt, szinte nem is füstölt vele.

Ásványi talán egyszer ha volt benne, mióta nálam van, mert nagyon füstöl tőle.

2016. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fáradt olajat,olcsóbb mint kevergetni az új drága olajat,ha megeszi a motort hát megeszi,lehet venni babettát 20e ft-ért,kocsmába járni zokniban sörhassal kigombolt ingben ápolatlanul ,de drágának látszó napszemüvegben meglehet,simson meg mondjuk kétszereséért.
2016. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez utolsón jót röhögtem..


....mert bizony van ilyen...nem is egy...

2016. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!