Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írországban lakom, és sikerült...

Ookami-sama kérdése:

Írországban lakom, és sikerült havertól egy babetta 207-est szerezni, és egy év után elment a világítás és zörög ha elengedem a gázt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nos eddig mindig hibátlanul működött, soha nem hagyott cserben, a jó állapotának köszönhetően a motor túlhajtása nélkül is 35-37kmh az utazója. De egyik napról a másikra a világítás nem működött, és normál tempónál ha elengedem a gázt és csak gurul, hangosan zörög. Ha újra gázt adok akkor csak a motor tiszta hangját lehet hallani, de amint megint elengedem, el kezd zörögni. Nem tudom hogy a kettő összefügg-e, de egyszerre jelentek meg, így gyanítom. Valakinek ötlet? Előre is köszi!

#motor #Simson #elektronika #Babetta #babetta világítás #szar taliga
2015. dec. 13. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiesett az égő és zörög a búrában XD

-Fogalmam sincs pedig nekemis van egy

2015. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szétesett a kupplung röpsúlya, és vele a lendkerék alatti generátor is behalt. húzd le a lendkereket, és a másik oldalon is nézd meg, mi lötyög....máshoz ne nyúlj, mert nem akkora a baj..sajnos az ilyen hiba néha előfordul..

Inkább vidd motorszerelőhöz. ha sokba fáj az óradíja, akkor nézd meg milyen szerszám kell, aztán hajrá..nem egy ördöngős dolog.


persze előtte letölteném a babetta robbantott blokkját...az tuti segítség..

2015. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, az izzó a helyén van :D. Köszi, megnézem akkor :)
2015. dec. 13. 19:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Na. Generátor rendben van, én hülye nem vettem észre, hogy az egyik izzó kiégett, a másik meg ezáltal túláramot kapott, pdig megnéztem, de nem vettem észre. Kuplung röpsúly... Az egyik rugó meghalt, rendben ki lett cserélve. Csak érteném, hogy eddig hogy ment jól, miközben az egész lötyögött, semmi baj nem volt azon kívül, hogy hangosabb volt mint egy gyárnegyed :D
2015. dec. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!