Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Opel Insigniának a...

Mex11 kérdése:

Az új Opel Insigniának a manuális váltója könnyen kapcsolható?

Figyelt kérdés
Akár egy ujjal is?
2016. jún. 25. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mennyire vagy erős.

De hidd el, hogy egy átlagos felnőtt ember, legyen az férfi vagy nő, ha nem is egy ujjal, de megerőltetés nélkül tudja használni akármelyik autó váltóját.

2016. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Én még a 10-15 évvel ezelőtti Opeleknél se vettem észre, hogy izomból, erőlködve kéne rángatni a váltókart. De még egy Zsigulinál se.
2016. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

"De hidd el, hogy egy átlagos felnőtt ember, legyen az férfi vagy nő, ha nem is egy ujjal, de megerőltetés nélkül tudja használni akármelyik autó váltóját."


Aha nem ültél még manuális váltós BMW-ben, ott izomból kell váltani, viccen kívül, és nem, nem ezer éves BMW-ről beszélek!

2016. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapja vettem az Insigniámat és nagyon könnyen lehet váltani. Néha csak rápillantok a váltóra és magától beugrik a kívánt fokozatba.
2016. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én most kipróbáltam! :) Ugyan nem Insigniám van, hanem J Astrám, de ha nem tévedek, ugyan ezt a váltót ami nekem van, szerelték Insigniába is.

3. és 4. között lazán tudom egy ujjal lökdösni a váltókart és tökéletesen bepattan így is a helyére. A többi fokozatnál is megoldhat az egy ujjah használat, csak ott annyival komplikáltabb a dolog, hogy oldal irányba is kell húzni a kart. Két ujjal praktikusabb, de eggyel is meg lehet oldani. :)

2016. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!