Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava Automata váltóval,...

Fiat Brava Automata váltóval, miért nem tudom manuálisan egyesbe rakni?

Figyelt kérdés

Van egy Fiat Brava autóm automata válltóval

Nagyon szépen vált meg minden, de amikor manuálisan akarom használni maximum hármasig tudom lehúzni a váltót

Volt már mikor sikerült egyesbe rakni, de az eddig még csak 2x sikerült

Hármasig szépen jön le, még a kettes is okés, de egybe már nem bírom lehúzni

Próbáltam már erőltetni, próbáltam finoman üresből gyorsan lassan...stb.., de nem megy... :(

Mi lehet a baj?



2016. jún. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem megfelelő fordulatszámon akarsz váltani? Olyankor az automatika egyszerüen nem engedi - manuális váltóval ezért fulladnak le.
2016. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mi lehet a baj nem tudom...de mindenképpen nem kéne erőltetni.

beteszed D-be, oszt jónapot..húsz éve automatázom, de még soha nem tettem 1-esbe, vagy L-be...igaz volt olyan autóm is, amin csak D volt, a többi nem..


szerintem a kulisszát nézd meg, ott akadhat...belül semmi esetre sem..


muszáj ezt erőltetni?

2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

"Nem lehet, hogy nem megfelelő fordulatszámon akarsz váltani?"

Álló helyzetben próbáltam, volt már mikor sikerült és volt amikor nem, az autó nem fullad meg semmi ilyesmi

Mióta feltettem a kérdést azóta még nem is próbáltam, de lehet hogy benézek a burkolat alá aztán ha semmi olyan nincs ott ami nem oda való akkor majd valamikor talán egy szakamberrel megnézetem.

Valahogy így néz ki: P, R, D, 3, 2, 1, a kézifék felső része alatt Sport és Ice gombok

Ha sikerül megoldanom majd leírom, hátha tudok vele segíteni másoknak is :)

2016. jún. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!