Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samara nem indul, mi a hiba?

Lada Samara nem indul, mi a hiba?

Figyelt kérdés
Érdekes helyzetben vagyok a samara típusú orosz csodával. Tegnap hazafelé egyszer csak megállt, nem reagált semmire, húzni kellet a célig. Ma nekiláttam szerelni, trafó,gyújtáselosztó fedél, rotor és hozzájuk tartozó kábelek kicserélve, gyertyák is cserélve mind a 4! , 3 aksival is próbáltam, de nem indul be, a benzint nyomatja. Karburátor tiszta. Biztosítékok jók, világítás, kürt stb van. S mellesleg csak 1 a 3-as gyertyánál van szikra.A testelés jó.

2016. jún. 25. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyújtáskapcsoló környékén nézz körül

Lehet 1 vezeték megtört vagy lelazult.

2016. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csinál egyáltalán semmit, vagy 'köhög'? És amikor leállt, előtte hogy viselkedett? Karbiban a fúvókát nézd meg. Van az a pici luk rajta ami szeret eldugulni és idegbetegséget okozni. Kompresszort neki!!! Ha hülyeséget írtam akkor bocsi (20/L) :D
2016. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írja nincs szikra.

Mi köze ennek a karburátorhoz?:)


asszem hogy a gyújtáskapcsolotól 2 darab+ os kábel megy ki asszem ott van relé is.

Lehet ez sima kontakt hiba is rozsdásodnak a vezetékek csatlakozólábak.

Vagy még most is arra tippelek hogy, simán csak ki akar nyiffanni a gyújtáskapcsoló

2016. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a szikrás rész kimaradt. Ezer bocsi :D
2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kapcsolótábla? Megoldódott már?
2016. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!