Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám mögött ki van fúrva...

Rendszám mögött ki van fúrva a karosszéria?

Figyelt kérdés
Ha veszek olyan rendszámtábla keretet amin van tolatókamera,akkor azt hogy tudom bevezetni a kocsiba?ki kell fúrni valahol,vagy ott a rendszámnál alapból lehet valami lyuk?Nem tudom mi rejlik a rendszám mögött.. :D levenni meg nem tudom :/
2016. jún. 26. 09:59
 1/3 Tomcatters ***** válasza:
Persze hogy ki van fúrva ,de kell neki egy furatot csinálni,mert 4 helyen vagy 2 helyen van kifúrva... attól függ,h hany csavar tartja a rendszamtablatartót :)
2016. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval kellene még pluszba fúrni ahol bevinném a kamera kábeleit?
2016. jún. 26. 11:31
 3/3 Tomcatters ***** válasza:
Igen egy kis semmiség lyukat pluszba kell,de annyi baj legyen :) Csak utanna le kell kezelni(rozsdamaró,alapozo és festék,ha fémbefúrod) Korrozio miatt. Nem tudom milyen kocsira szeretnéd,ha a hatsó műanyag lökösön van,a rendszám,akkor csak siman fursz ra egy lyukat :)
2016. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!