Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az audi a3 valóban női autó?

Az audi a3 valóban női autó?

Figyelt kérdés
Ilyen kocsit szeretnék venni, nekem nagyon bejön. Csakis három ajtósat és sokat mondták, hogy lányos autó, vegyek a4et. De nekem három ajtós kellene, véleményetek szerint tényleg lányos?
2016. jún. 26. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lányos,csak nem audi a formavilága,az audik átlag nagy hosszúautók,ennek meg mintha hiányozna a fele...
2016. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem mindenkinek jön be a hatchback forma, ettől függetlenül az A3 egyáltalán nem nőies és amúgy nagyon jó kocsi (tapasztalatból mondom).


Arra viszont készülj fel, hogy mindennapi használatnál a 3 ajtós autó amennyire jól néz ki annyira pokol is tud lenni.


Viszont az A3-asból a 3 ajtós ami jól néz ki az 5 ajtós sportback változat elég sután néz ki, mint egy kombi autó.

2016. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak 3 ajtos autoim voltak, jelenleg is az van. Nem problema a hetkoznapokban a harom ajto szamomra.
2016. jún. 26. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen évjáratút szeretnél? Nem ,nem ajánlani alarok, csak érdeklődök :)


Ja és nem csajos én is ezt akarok vagy Golf 5öt...

2016. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem erről a formáról minden eszembe jut, csak az nem hogy tipikusan csajos autó: [link]
2016. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki az A3-asra azt mondja, hogy női, az még nem latott A1-est. Na az női.
2016. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2000es évjáratú körülit.
2016. jún. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!