Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyük meg? Több...

Melyik autót vegyük meg? Több típust is kinéztem, de nehéz dönteni. Egyiket sem vezettem, de kipróbálgatni meg nem hiszem hogy csak úgy engedik őket.

Figyelt kérdés
Skoda Fabia 1,4-16v 5 ajtós és kombi, G Astra 1,4, Nissan Almera N16 1,5, Ford Fusion 1,4, ezeket nézegetem most. Fiatalok vagyunk, első autó lesz, vegyes /város azért ritkábban/ első gyerek egy év múlva van tervben. Köszi!

2016. jún. 26. 20:42
 1/7 Tomcatters ***** válasza:
54%
Nissan Almera 1.5 :)
2016. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A skoda fábia kicsi, a nissan az a szememben mindig olyan leggagyibb japán autó... Ami persze attól még japán... A fordok általában sokat zabálnak...

Én opel párti vagyok, a munka autóm egy g astra kombi, 1.7 isuzu dízellel, 530.000km-el... Azt mindet én tettem bele...

Egyetlen hátránya, hogy fapados...

Fentartása nem egy vagyon, és 5litert eszik városban, országúton, autópályán(ha nem mész 130 fölé...) afölött kellene bele egy 6.sebesség...

2016. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még a Lacetti került szóba, 8 kiló körül szép 2005-6-osak vannak:)
2016. jún. 28. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
G Astrát vennék a helyedben, az egy igen jó választás 1.4 16v vagy 1.7 isuzu motorral.
2016. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Lacetti nagyon jó választás, de próbálj meg egy 1.6-ost nézni, mert az 1.4 gyengus. Viszont szeretnek enni, a mi 1.4-es Lacsink városban 10-9 litert simán benyel, pályán 7,5 alá nem lehet vinni.
2016. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne próbálhatnád ki őket?

Én mindenképp vezetném az összeset, mert mindenkinek más tetszik, más fontos. Lehet neked az egyiknek kényelmetlen az ülése, vagy nem látsz ki belőle jól, stb.

Én ezek közül a Nissant választanám.

2016. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Buf ***** válasza:
A Fabia jó csak kicsi, az Almera hajlamos a rohadásra, G Astrából csak benzinest, a Fusion helyett inkább Focust néznék, Renault is szóba jöhet de csak benzines.
2018. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!