Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek...

AGM kérdése:

Milyen első autót vegyek (dízel) 3-400. 000 ft-ból?

Figyelt kérdés
Elsősorban német autókban gondolkodok, és dízelben. 90-utáni 80-as Audi-k nagyon megtetszettek. Igazából fontos a jó alkatrész utánpótlás, viszonylag megfizethető szervizköltségek. Többen ajánlottak Seat-ot, vagy Ford ot, de volt Ford Fiestánk, és azzal mindig csak a baj volt, így a Ford kilőve. Francia autó párti se, fagyok, van ismerősöm, akinek a Peugeot-ja egy pénznyelő. A Suzuki-val sincs bajom, de elég magas vagyok(190cm) és a swift-ben(régi) nem férek el kényelmesen, ami sokat ront a vezetési élményből.

2016. jún. 27. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább ne akarj dízelt. Még benzinesből is művészet elfogadható állapotút találni a jelzett értékhatáron belül, de legalább van miből válogatni
2016. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a diesel el az a gond hogy ad1: nem a megbízhatóságukról híresek(szervízigényesek, és kényesek az elhanyagolásra) ad2: drágák a javítások.

vgayis aki 20 évnél idősebb dieselt akar venni az vagy nagyon ért a diesel motorok otthoni javításához vagy szeretne egy szopórollert magának.

Aki nem tudja a szopóroller jelentését autók esetén az nézzen utána.


Ha megbízható időss autót akarsz amire keveset kell költeni ne! vegyél dieselt.

Vegyél egy régi swiftet.

Azokkal nem igen van gond.

"Ha mindenkinek suzukija lenne az autószerelőknek nem lenne munkájuk" ... és ez nem legenda:)

2016. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Audi 80, vw golf/passat. A tdi ennyiért lutri, inkább kamrás 1.9 td-ket nézegess.

Arra készülj, hogy ennyiért olyan autót kapsz, amire 1-2 éven belül még rá kell költened a vételárát.

2016. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Legalábbis, ha valóban dízelt vesz a kérdező, kedves utolsó. Én a helyében egy Astrát vennék. Benzinest.
2016. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megfontolom. Az Audi 80-ban 1,9 TD van, meg van 1,6-os is. Én pont azt hallottam, hogy ezek a motorok kimennek a világból.
2016. jún. 27. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Saxo 1.5d?
2016. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sima adagolós dízelek nem egy bonyolult valamik, javításuk sem kifejezetten költséges. Viszont ennyiért nagyon megfontolandóak a francia kisautók, az ezredforduló előtt nem igazán volt problémás francia dízel. Ott van a régi adagolós 1.9 TDI, az is egy jó opció. A Ford 1.8 TD-je nem a legjobb motor, de annak ellenére nem egy rossz márka, nem tudom hogy milyen gondja volt a Fiestátoknak. Japánból meg nem igazán találsz 20 éves dízelt.
2016. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elso szerias nissan micra szivodizelek szerintem mar vannak ilyen arban.
2016. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4. Válaszadónak:


"Elsősorban német autókban gondolkodok, és dízelben. "


Mondjuk ennyiből én is inkább egy benzines autót vennék.



Kérdező:

Igen, kimennek a világból. Az a baj, hogy már nagyrészük ki is ment.

Ha pont nálad omlik össze a technika és normálisan megakarod csinálni, akkor ezekre is lehet költeni szépen.

2016. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ennyiből inkább tényleg benzineset kéne venni. Akár egy F astrát, vagy egy Golf 3-at talán, ha mindenképpen németben gondolkodsz. Mellesleg milyen használatra kéne az autó? Mert pl napi 20 km-re fölösleges dízelt.
2016. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!